__  _     Moderný & Dizajnový nábytok

Visiace svietidlo LINE PLUS WOOD LOW M, dubové

NOVINKA
Cena 199.00
Dodacia lehota: 3-5 týždňov
Kód produktu: LP030LINPLUSWOOL-M-31
ks

Séria visiacich svietidiel LINE PLUS WOOD vyrobený z prírodného dreva krásne doplní drevený nábytok vo vašom interiéri. Návrhár tohto originálneho svetla myslel naozaj na každého a preto je dostupné v rôznych veľkostiach a farbách. 

Drevený stôl, drevená komoda, drevená skriňa - to je už klasika. Čo tak obohatiť ho o drevenú lampu? V porovnaní s inými sú svietidlá Line Plus Wood skutočné originály. Prírodná drevená väzba je neobvyklé a odvážne riešenie. Svietidlá dokonale ladia nielen s podobnými drevenými prvkami interiéru, ale skvele vyzerajú aj spolu s inými materiálmi - kovom a plastom. Niet sa čomu čudovať - ​​drevo je univerzálne, hodí sa všade.

Svietidlá Line Plus Wood je možné prispôsobiť vašim potrebám. Dostupné sú v dvoch farebných prevedeniach (orech a dub), v rôznych veľkostiach prípadne ako verzia stropného svietidla. Ich podlhovastý tvar bude perfektný napríklad nad rodinný stôl pri spoločných večeriach alebo v oddychovej časti domu, nad pohovkou a kreslom, spestrením spoločenských stretnutí a spríjemnením odpočinku s knihou.

Špecifikácia:

Farba: Dub

Dĺžka: 66cm

Výška: 8cm, 80cm

Šírka: 5cm

Výkon žiarovky: 8W

Žiarovka: LED (Žiarovka je súčasťou balenia)