__  _     Moderný & Dizajnový nábytok

Visiace svietidlo LAXO 90, čierne

NOVINKA
Cena 169.00
Dodacia lehota: 3-5 týždňov
Kód produktu: LPNV011LAXO90-6-61
ks

Kolekcia visiacich svietidiel LAXO sa vyznačujú originálnym dizajnom, ale aj funkčnosťou nakoľko krásne rozsvietia vašu miestnosť.

Svetlo - jeden z najdôležitejších prvkov v každom byte. Existuje mnoho spôsobov, ako rozjasniť váš interiér: dizajnové závesné lampy, podlahové svietidlá, nástenné svietidlá, stropné svietidlá a dizajnové stolové lampy. Dostupné v rôznych štýloch, ako sú priemyselné lampy alebo drevené lampy. Dobré svetlo poskytuje pohodlie a zväčšuje priestor. Séria svetiel Laxo, ktorá obsahuje závesné svietidlá a plafondy, je známa svojim silným svetlom, ktoré rozjasní rodinný život aj v malých zatienených miestnostiach, avšak vyzerajú skvele aj v priestranných interiéroch. 

Lampy Laxo sa vyznačujú moderným dizajnom a funkčnosťou - sú dlhé, takže sa hodia do jedálne, napríklad ako osvetlenie jedálenského stola. Sú vyrobené z lakovaného hliníka pokrytého plexisklom v spodnej časti. Dobre ladia s okolím, najmä v jasných, bielych interiéroch. Osloví všetkých milovníkov originálnych predmetov.

Špecifikácia:

Materiál: Hliník

Farba: Čierna

Dĺžka: 95cm

Výška: 6cm, 120cm

Šírka: 6cm

Výkon žiarovky: 16W

Žiarovka: T8 LED (Žiarovka je súčasťou balenia)