__  _     Moderný & Dizajnový nábytok

Visiace svietidlo COBEN DOUBLE, biele

NOVINKA
Cena 299.00
Dodacia lehota: 3-5 týždňov
Kód produktu: LPAX001COBTWOHEAD-01
ks

Visiace svietidlo COBEN s ktorým máte možnosť si zasvietiť tam, kde to potrebujete najviac. A to vďaka nastaviteľnému systému.

Dizajnová lampa Coben, taktiež v ponuke ako nástenné svietidlo. Jeho odvážny a nekonvenčný dizajn, aj keď sa zdá, že je ponorený v tradičnom trende dizajnu svietidiel, je svojím spôsobom revolučný, a tak priťahuje pozornosť každého znalca výnimočného dizajnu. Dizajnér samozrejme nezabudol ani na funkčné vlastnosti svietidla. Pri hľadaní závesnej lampy pre náš byt je nesporne veľká škála možností nastavenia.

Závesná lampa Coben je nevyhnutnosťou pre všetkých majiteľov interiérov udržiavaných alebo odkazujúcich na minimalistický a industriálny štýl. Lampa by mala zaujať aj tých, ktorí v každom vydaní oceňujú eklekticizmus a hľadajú mimoriadny predmet, ktorý by zdobil steny ich bytu.  Existuje mnoho spôsobov, ako rozjasniť váš interiér: dizajnové závesné lampy, podlahové svietidlá, nástenné svietidlá, stropné svietidlá a dizajnové stolové lampy. Dostupné v rôznych štýloch, ako sú priemyselné lampy alebo drevené lampy. Lampa perfektne zapasuje aj na typických verejných priestranstvách, ako sú pracoviská - architektonické štúdiá, kancelárie, reklamné agentúry a pod. Možnosť využitia v skutočnosti závisí od našej kreativity a fantázie.

Špecifikácia:

Farba: Biela

Výška: 70cm, 22Ocm

Šírka: 100cm

Výkon žiarovky: 60W

Žiarovka: E27 (Žiarovka nie je súčasťou balenia)