__  _     Moderný & Dizajnový nábytok

Visiace svietidlo CATKIN 1

NOVINKA
Cena 139.00
Dodacia lehota: 3-5 týždňov
Kód produktu: LP004CAT1-02
ks

Visiaca lampa CATKIN je skvelým príkladom toho, že aj z tak jednoduchej a na prvý pohľad nenápadnej formy, ako je lopta, vytvoríte dizajnové majstrovské dielo.

Pôvodca projektu vychádzal z obvyklej formy, ktorou je lopta. Lampa Catkin vyzerá skvele zavesená jednotlivo aj vo väčšej skupine a je z čoho vyberať, pretože tieto žiarovky sú v prevedeniach 1, 2, 3 a až 5 žiaroviek.

Lampy Catkin žiaria silným svetlom a inšpirujú. Zapadajú do moderných bytov a perfektne ladia aj v minimalistickom prostredí. Páčia sa každému, kto má rád originálne a zaujímavé predmety. Tieto lampy budú hrať svoju úlohu nielen v obývacej izbe, ale aj na miestach, kde sa počíta s náladou a skvelou atmosférou ako hotely alebo reštaurácie. Dôležité je, že tu nezáleží na štýle miestností, pretože tlmený a ekonomický dizajn žiarovky z neho robí univerzálny objekt. Existuje mnoho spôsobov, ako rozjasniť váš interiér: dizajnové závesné lampy, podlahové svietidlá, nástenné svietidlá, stropné svietidlá a dizajnové stolové lampy. Dostupné v rôznych štýloch, ako sú priemyselné lampy alebo drevené lampy.

Špecifikácia:

Farba: Čierna

Výška: 90cm

Šírka: 30cm

Výkon žiarovky: 60W

Žiarovka: E14 (Žiarovka nie je súčasťou balenia)