__  _     Moderný & Dizajnový nábytok

Vešiak HENK

NOVINKA
Cena 219.00
Dodacia lehota: 3-5 týždňov
Cena bez DPH: 182.50
Kód produktu: W006HENK-02
ks

Priemyselný vešiak HENK do kúpeľne. Minimalistický dizajn, jednoduchosť a praktickosť.

Hneď na začiatku hádanka: ak by bol Picasso stále medzi nami, na čo by zavesil svoje šaty? Pravdepodobne na vešiak HENK. Je to kus nábytku tak hospodárny a jasný, ako by bol vytvorený pomocou niekoľkých jednoduchých ťahov štetca majstra.

Vešiaky HENK sú značkový kúpeľňový nábytok. Aj keď ich vyrábame s ohľadom na kúpeľňu, budú fungovať dobre v každej miestnosti. Je to tiež nábytok s mnohými možnosťami. Vešiaky HENK je možné položiť aj zavesiť. Dizajnový nábytok ako je tento krásne zobrazuje odevy alebo uteráky, ktoré sú na ňom zavesené. Pôsobí ako umelecké dielo a okamžite púta svoju pozornosť. V našom obchode ponúkame rôzny minimalistický kovový nábytok ako aj podkrovný nábytok, na ktorom môžete zavesiť svoje obľúbené kabáty alebo svetre. Naše vešiaky sú ručne vyrábané a taktiež im dávame prívlastky ako praktické, krásne a originálne.

HENK možno definovať pomocou niekoľkých podstatných mien: jednoduchosť, harmónia a univerzálnosť. Dizajnový nábytok ako je tento je podstatou čistého minimalizmu. Alebo možno kubizmus? Každopádne ide o dobrý vkus!

Špecifikácia: 

Materiál: Kov

Farba: Čierny

Dĺžka: 70

Šírka: 20

Výška: 100