__  _     Moderný & Dizajnový nábytok

Stropné svietidlo LINE WOOD 7

NOVINKA
Cena 169.00
Dodacia lehota: 3-5 týždňov
Kód produktu: LP030LINPLUSPLWOO-M-31
ks

Svietidlo LINE WOOD je jednoduchého tvaru, surové a zároveň príjemné svojou všestrannosťou. Dokonalá kombinácia dreva pôsobí mimoriadne teplo a dizajnovo!

Séria Line Wood bude dokonale zodpovedať vkusu milovníkov moderných foriem. Napriek svojej jednoduchosti je mimoriadne funkčné. V skromnom tele je uzavreté obrovské množstvo svetla. Svietidlo Line je zaujímavo tvarované, zdržanlivé a hodí sa do prostredia s moderným mádychom a futuristickým nápadom.

Line Wood nebude len ideálnym zdrojom svetla, ale aj ozdobou nášho interiéru. Vyzerá skvele spolu s ostatnými modelmi tejto série, ale tiež samostatne ako zaujímavý doplnok k dekoratívnym kusom nábytku. Hodí sa do moderného bytu alebo priemyselnej reštaurácie.

Lampa - zdroj súkromného svetla. Máme mnoho spôsobov, ako rozjasniť váš interiér: dizajnové závesné lampy, podlahové svietidlá, nástenné svietidlá, stropné svietidlá a dizajnové stolové lampy. Dostupné v rôznych štýloch, napríklad ako priemyselné žiarovky alebo drevené žiarovky. Lampy. Nemohlo to byť jasnejšie.

Špecifikácia:

Farba: Prírodné drevo - Dub

Dĺžka: 61cm

Výška: 8cm

Šírka: 4cm

Výkon žiarovky: 8W

Žiarovka: T8 LED (Žiarovka je súčasťou balenia)