__  _     Moderný & Dizajnový nábytok

Sedačka WILLY, modrá s rozkladom

Cena 949.00
Dodacia lehota: 3-5 týždňov
Kód produktu: SF036WILLROZ2-ET80
ks

Elegantná a univerzálna koleckia nábytku WILLY je obohatená o jemnú formu, efektívne detaily a samozrejme skvelý dizajn. Táto sedačka má rozkladaciu funkciu!

Čo je prvá vec, ktorú urobíte, keď sa dostanete domov? Pravdepodobne si vyzujete topánky. Možno sa pozriete do chladničky. Pozeráte sa po byte a.? Jedna vec je istá: neprekročí ani štvrť hodiny a budete sa chcieť posadiť. Väčšinu času trávime sedením na našich sedačkách. A keďže sedíte, je najlepšie cítiť sa pohodlne! Zbierka Willy je určená pre tých, ktorí si cenia pohodlie. A pre tých, ktorí majú radi pekný nábytok. Pohodlná pohovka je akýmsi útočiskom - malé rekreačné stredisko a obľúbené miesto domácnosti. Pohovka musí byť nielen pohodlná, ale dôležitá je aj jej konštrukcia. Škandinávsky štýl, ktorý milujeme, vštepujeme aj do pohovky Willy.

V našej ponuke naviac nájdete moderné dvojmiestne pohovky, trojmiestne pohovky, rozkladacie pohovky, pohovky škandinávskeho štýlu, prešívané pohovky, modulárne pohovky, rôzne rohové pohovky. A tiež pohovky do obývacej izby, ako aj pohovky do hotelov alebo do reštaurácií - to všetko nájdete v našej ponuke a stačí si už iba vybrať!

Špecifikácia:

Materiál: Látka/Masívne bukové drevo

Farba: Modrá/Prírodné drevo

Funkcia: Belgický štýl rozkladu (https://customform.co/wp-content/uploads/2015/11/topic-gif.gif)

Šírka: 170cm

Výška: 68cm

Hĺbka: 97cm

Výška sedadla: 42cm