__  _     Moderný & Dizajnový nábytok

Sedačka LOZIER, červená s rozkladom

NOVINKA
Cena 1 249.00
Dodacia lehota: 3-5 týždňov
Kód produktu: SF040LOZ-P-ET6030
ks

Funkčná a priestranná sedačka LOZIER so zaujímavým dizajnom a množstvom odkladacieho miesta. Lozier je najviac rozkladací čo zaručí miesto pre celú rodinku!

Moderná rohová sedačka Lozier s pohodlnými lakťovými opierkami na oboch stranách a rozkladacou funkciou na spanie. Vo vyvýšenej časti sa nachádza podstielka. Jednoduchosť formy určuje jej univerzálne použitie v klasických aj moderných usporiadaniach. Pohodlná pohovka podporuje relax a zdravý odpočinok.

Perfektný kus nábytku do obývacej izby. Pohodlná pohovka je akýmsi útočiskom - malé rekreačné stredisko a obľúbené miesto domácnosti.
Pohovka musí byť nielen pohodlná, ale dôležitá je aj jej konštrukcia. Škandinávsky štýl, ktorý milujeme, vštepujeme aj do pohovky s funkciou spánku.Ponúkame Vám moderné dvojmiestne pohovky, trojmiestne pohovky, rozkladacie pohovky, pohovky škandinávskeho štýlu, prešívané pohovky, modulárne pohovky, rôzne rohové pohovky. A tiež pohovky do obývacej izby, ako aj pohovky do hotelov alebo do reštaurácií - to všetko nájdete v našej ponuke.

Špecifikácia:

Materiál: Látka/Masívne bukové drevo

Farba: Červená

Funkcia: Dolphin štýl rozkladu (https://customform.co/wp-content/uploads/2015/11/atlantica-gif.gif)

Šírka: 231cm

Výška: 82cm

Hĺbka: 98/164cm

Výška sedadla: 40cm