__  _     Moderný & Dizajnový nábytok

Sedačka FLOPP L, s rozkladom

NOVINKA
Cena 1 249.00
Dodacia lehota: 3-5 týždňov
Kód produktu: SF037FLOPP-L-ET80
ks

Pohodlná, univerzálna pohovka FLOPP. Vďaka svojmu jednoduchému tvaru a geometrickým tvarom sa zmestí takmer kdekoľvek. Táto sedačka má rozkldaciu funkciu!

Ak by sa respondentov opýtali, aké vlastnosti by mala mať ideálna sedačka, mohli by najskôr spomenúť pohodlie. Ale nielen. Koniec koncov, sedačka musí byť tiež reprezentatívna a musí zodpovedať aj interiéru. Sedačka Flopp spĺňa všetky tieto kritériá - respondentom by sa to určite páčilo.
 
Pohodlná geometria.
 
Sedačka musí byť nielen pohodlná, ale dôležitá je aj jej konštrukcia. Škandinávsky štýl, ktorý milujeme, vštepujeme aj do pohovky s funkciou spánku. Pohovka nájdete do každého interiéru. Máme moderné dvojmiestne pohovky, trojmiestne pohovky, rozkladacie pohovky, pohovky škandinávskeho štýlu, prešívané pohovky, modulárne pohovky, rôzne rohové pohovky. A tiež pohovky do obývacej izby, ako aj pohovky do hotelov alebo kresiel do reštaurácií - to všetko nájdete v našej ponuke a budete si ľahnúť s dojmom.
Pohovka Flopp sa nielen pohodlne používa, ale aj zariadi. Vďaka svojej dokonalej geometrii sa ľahko zmestí do priestoru a vytvorí v obývacej izbe úplne samostatný relaxačný priestor. Jeho jednoduchá forma, bez zbytočných detailov, neprevláda interiér, ale dokonale ho dopĺňa. Osloví klasických milovníkov a nadšencov experimentovania.

Špecifikácia:

Materiál: Látka/Masívne bukové drevo

Farba: Modrá/Prírodné drevo

Funkcia: DL štýl rozkladu (https://customform.co/wp-content/uploads/2015/11/system-rozk%C5%82.dl_.gif)

Šírka: 250cm

Výška: 70cm

Hĺbka: 158cm

Výška sedadla: 42cm