__  _     Moderný & Dizajnový nábytok

Sedačka ATLANTICA 4, tyrkysová

Cena 599.00
Dodacia lehota: 3-5 týždňov
Kód produktu: SF037ATL2-RC0678
ks

Univerzálna kolekcia nábytku ATLANTICA do obývacej izby (sedačka, kreslo, ležadlo a pouf). Vysoká kvalita a maximálne pohodlie. Táto sedačka má rozkladaciu funkciu!

Komfortná, funkčná a elegantná sedačka Atlantica. Kto by nechcel mať jednu vo svojom vlastnom dome? Obývacia izba je srdcom každého bytu. Bez dobrého nábytku sa nezaobídete. Kolekcia Atlantica bola vytvorená pre interiéri, ktoré máme radi. Pohodlná sedačka je akýmsi útočiskom - malé rekreačné stredisko a obľúbené miesto domácnosti. Sedačka musí byť nielen pohodlná, ale dôležitá je aj jej konštrukcia. Škandinávsky štýl, ktorý milujeme, vštepujeme aj do sedačky s funkciou spánku.
 
Ponúkame Vám moderné dvojmiestne sedačky, trojmiestne sedačky, rozkladacie sedačky, sedačky škandinávskeho štýlu, prešívané sedačky, modulárne sedačky, rôzne rohové sedačky. A tiež sedačky do obývacej izby, ako aj sedačky do hotelov alebo reštaurácií - to všetko nájdete v našej ponuke a budete si môcť odpočinúť na tej svojej!
 
Všetko, čo potrebujete k odpočinku.
 
Zbierka Atlantica - rozsiahla, ale jemná, moderná, ale stále univerzálna - osloví každého. Je to tak vďaka jednoduchému tvaru, ktorý sa zmestí takmer do každého interiéru, a vysokej kvalite. Nábytok série Atlantica je pohodlný, praktický a solídne vyrobený. Je to relax najvyššej kvality po mnoho rokov. Naša sedačka má funkčné podrúčky a opierky hlavy s nastaviteľnou polohou. Je to vynikajúci systém, ktorý prispôsobuje relaxáciu individuálnym potrebám. 

Špecifikácia:

Materiál: Látka/Masívne bukové drevo

Farba: Tyrkysová

Šírka: 180cm

Výška: 90cm

Hĺbka:  95cm

Výška sedadla: 45cm