__  _     Moderný & Dizajnový nábytok

Sedačka ARAGONA L

NOVINKA
Cena 1 999.00
Dodacia lehota: 3-5 týždňov
Kód produktu: SF032ARAGNAR-L-MT14
ks

Moderná pohovka ARAGONA s geometrickými tvarmi. Kombinuje pohodlie odpočinku s univerzálnym štýlom.

Elegancia, jednoduchosť, jemný prízvuk - pohovka Argona kombinuje všetky požadované prvky vkusne zariadenej obývacej izby. Rohová praktická forma pohovky sa ľahko zmestí do priestoru v miestnosti bez toho, aby ukradla príliš veľa miesta. Jej rozšírenie poskytne pohodlie všetkým členom domácnosti a ich hosťom. Na takejto pohovke je príjemnejšie stráviť noc so svojimi obľúbenými sériami alebo si po večeri zdriemnuť.
 
Umenie detailov.
 
Najdôležitejšia vec, ktorá odlišuje Argonu od populárnych rohových pohoviek, je jej detail. Mierne zaoblené hrany „zjemňujú“ tvar nábytku a pôsobia elegantne. Starostlivé povrchové úpravy, vysokokvalitné materiály a lesklé originálne nohy dokazujú nezameniteľnú triedu nábytku. Pohovka Argona vyzerá rafinovane v moderných interiéroch aj na pozadí nesmrteľných klasík. Univerzálny a praktický dizajn bude lichotiť vkusu všetkých milovníkov dobrej relaxácie.
Pohodlná pohovka je akýmsi útočiskom - malé rekreačné stredisko a obľúbené miesto domácnosti. Pohovka musí byť nielen pohodlná, ale dôležitá je aj jej konštrukcia. Škandinávsky štýl, ktorý milujeme, vštepujeme aj do pohovky s funkciou spánku. Pohovka nájdete do každého interiéru. Ponúkame Vám moderné dvojmiestne pohovky, trojmiestne pohovky, pohovky škandinávskeho štýlu, prešívané pohovky, modulárne pohovky, rôzne rohové pohovky.
A tiež pohovky do obývacej izby, ako aj pohovky do hotelov alebo reštaurácií - to všetko nájdete v našej ponuke a budete si môcť odpočinúť na tom čo Vám najviac vyhovuje!

Špecifikácia:

Materiál: Látka/Industriálna brúsená oceľ

Farba: Sivá/Oceľ

Šírka: 237cm

Výška: 73cm

Hĺbka: 100cm

Výška sedadla: 45cm