__  _     Moderný & Dizajnový nábytok

Konferenčný stolík MIMO 1, biely

NOVINKA
Cena 249.00
Dodacia lehota: 3-5 týždňov
Kód produktu: TB003MIM-60-9003
ks

Stolík MIMO s charakteristickým asymetrickým základom je mimoriadne praktický, dizajnový a vhodný do rôznych interiérov.

Stolík MIMO je zdanlivo jednoduchý no v skutočnosti sa vyznačuje zaujímavým „posunom“. Pozrime sa na jeho základňu - horizontálna podpera je iba na troch stranách (obvykle na štyroch) a je vo forme „schodov“ namiesto toho, aby zostala v rovnakej výške. Designový nábytok tohto typu a najlepší minimalistický nábytok sa vyznačujú týmto: jednoduchosť spojená s malými zmenami, niekedy zábavná, niekedy mimoriadne dômyselná. Rovnako ako konferenčný stolík MIMO.
Masívne nohy, vrstvená preglejka, relatívne hrubá. Dizajnový nábytok sa zmestí do mnohých aranžmánov - môžete ich použiť na prelomenie klasiky alebo na vytvorenie úžasných moderných aranžmánov.
 
Konferenčný stolík MIMO je starostlivo vyrobený skúsenými remeselníkmi, ktorí si na jeho výrobe dali záležať. Konferenčný stolík MIMO, ktorý sa hodí k ručne vyrábanému nábytku, očarí svojou precíznosťou spracovania. Ak prevádzkujete vlastnú reštauráciu, kaviareň alebo bar, alebo chcete svoj dom vyzdobiť vkusom, je kolekcia Mimo ideálnym riešením.
 
Špecifikácia:
 
Materiál: Masívne drevo/Vrstvená preglejka
 
Farba: Biela
 
Výška: 45cm
 
Priemer: 60cm