fbpx
  1. Domovská stránka
  2. /
  3. Kalipso blog
  4. /
  5. 5 Praktických nápadov pre úložný priestor v jedálni

5 Praktických nápadov pre úložný priestor v jedálni

1. Rohová jedálenská lavica

Tento štýl sedenia prechádza priamo cez steny do obývacej izby vďaka čomu poskytuje oveľa viac miest na sedenie Navyše vytvára priestor, ktorý pôsobí vzdušnejšie. Zorganizovanie Vašej jedálne do tohto štýlu Vám umožní usadiť viac známych a rodinných príslušníkov, ako aj uložiť nadbytočné kuchynské potreby.

Milujeme elegantné posuvné dvere a ich hladké hrany dokonalej drevotvorby, ktoré udržujú všetko vo vnútri skryté pred zrakom. Naviac, svetlý drevený odtieň spája tradičný pocit s modrenou atmosférou. Jednoducho dokonalá kombinácia.

V Kalipse Vám radi pomôžeme s tým pravým výberom či už jedálenského stola, stoličiek alebo štýlu ktorý sa Vám hodí najviac.

2. Dokonalý nápad pre jedálenskú lavicu

Tento obľúbený dokonalý krémový kútik, ktorý je zvýraznený horčicovými kúskami s príchuťou jesene zaiste pomôže vytvoriť dokonalú atmosféru domova. Na nábytku ktorý je zakrytý jasnými, neutrálnymi farbami, je niečo neuveriteľne príjemné a povznášajúce. Táto pohodlná jedálenská stolička Scandinavia, ktorú môžete nájsť aj v našej ponuke, má to najlepšie z oboch svetov v štýle a funkčnosti. Svetlé odtiene dodajú Vašej jedálni optický priestor a zväčšia ju.

Navyše, nielenže táto stolička a celá jedáleň stelesňuje pohodlie Vašej obľúbenej miestnej reštaurácie, ale je takisto praktická vďaka jednoduchým tvarom ja ľahko uskladniteľná.

3. Svetlý a priestranný jedálenský roh

Opäť sme pri našich milovaných krémovo bielych priestoroch. Sme ich veľkými fanúšikmi, obzvlášť keď ide o jedálenské kúty. Ráno nás v takýchto kútoch prebúdza s úsmevom na tvári a večer zas uvoľňuje po únavnom pracovnom dni. Tento svieži a presvetlený kútik, doplnený nádhernými zlatožltými a šedými farbami jednoznačne opticky zväčší Váš jedálenský priestor.

Moderné stoličky, drevený stôl a doplnky vytvárajú zábavné, zaujímavé a útulné prostredie. Pridajte do lavice ďalší úložný priestor a môžete sa pustiť do vychutnávania Vášho obľúbeného nedeľného koláčika v takomto príjemnom prostredí.

4. Všestranné stolovanie na lavici v tvare U

Tento priestor kombinuje a mixuje mnoho štýlov interiéru, ktoré máme tak radi. Navyše to robí výnimočne usporiadaným a štýlovým spôsobom. Priestor je plný rôznych prvkov nábytku od súčasných línií po tradičné prízvuky až po plážové vibrácie… Jedáleň má jednoducho trošku zo všetkého a tak čo vytvára luxusný pocit „domova ďaleko od domova“.

Všimnite si elegantne využitý úložný priestor a celkový étos tohto jedálenského nábytku, ktorý je absolútne honosný. Tlmené a bohaté sivé tóny spojené s krémovými farbami, prirodzeným osvetlením a nekonečne trendovým drevom, majú ten správny šmrnc, ktorý milujeme.

Radi Vám pomôžeme k dosiahnutiu podobného interiéru ponukou našich jedálenských stolov a stoličiek.

5. Domácky vyrobená lavica s úložným priestorom

Ako sami vidíte, pri tomto hravom rodinnom kútiku, úložné skrinky alebo košíky dokážu urobiť hotový zázrak. Tradičné koše na organizovanie a delenie spolu s moderným stolom pre doplnenie farebného vkusu je ďalší príklad miešania štýlových dizajnov s ľahkosťou a osobnosťou.

Tento štýl nie je obvyklý priestor pre jedálne, namiesto toho je to však ďalší príklad útulného raňajkového kútika, miesta pre rýchle večere a príležitostné obedy. Avšak stále ide o oblasť domu, ktorá si zaslúži pozornosť detailov a štýlu. Všimli ste si tiež, že farby vyvolávajú pocit retro ducha? Je to len ďalší zábavný prízvuk, ktorý podľa nás mení tento roh z obyčajného na špeciálny. Máte dosť odvahy zariadiť si svoju jedáleň aj s farebnými jedálenskými stoličkami? Alebo preferujete jednoduché minimalistické tóny?

Menu